Akumulatora putekļu sūcējs MAKITA DCL280FZ
- Motors bez oglītēm.
- Fiksējams bīdāmais slēdzis nepārtrauktai sūkšanai.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
LED gaismas diode apgaismo sūcamo vietu un brīdina par akumulatoru, kas izlādējas.
Uzticama sūkšanas caurules fiksācija.
Specifikācija
| Svars | 1,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1016 x 113 x 155 mm |
| Darbības laiks | 5,0 Ah – 33 min, 6,0 Ah – 39 min |
| Konteinera tilpums | 0,75 L |
| Maks. gaisa plūsma | 1,4 m³/min |
| Maks. darba spiediens | 64 mbar |
| Standarta piederumi | Grīdas sūkšanas uzgalis, filtrs, starpu sūkšanas uzgalis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





