Universāls prožektors SCANGRIP Nova 6C+R
Īpaši kompakts un daudzpusīgs.
Jaudīga 600–6000 lūmenu gaismas jauda.
Paredzēts darbam sarežģītos darba apstākļos.
Apraksts
Augstas efektivitātes LED dizains ar 120 gaismas diodēm nodrošina jaudīgu un vienmērīgu apgaismojumu.
Ūdens un putekļu izturīgs.
Prožektora sānos esošais uzlādes indikators informē par akumulatora uzlādes līmeni.
Var piestiprināt pie statīva vai izmantot uz jebkuras pieejamas virsmas.
Lampa tiek ieslēgta ar vienkāršu pieskārienu.
Lampu izmanto dažādu darba uzdevumu veikšanai autoservisā, būvlaukumā vai citā sarežģītā darba vidē.
Specifikācija
| Svars | 2,58 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 3,2 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 3,5 h |
| Jauda | 37 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 273 x 88 x 270 mm |
| Darbības laiks | 1,5-15 h |
| Tips | Prožektori |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP 67 |
| Gaismas daudzums | 600-6000 lm |
| Papildu garantijas informācija | Četru nedēļu laikā pēc iegādes, reģistrējot https://www.scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form , instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 5 gadiem |
| Akumulators un lādētājs | Tikai lādētājs |





