Prožektors LENA Handy Multi
Specifikācija
| Svars | 0,21 kg |
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 3,5 h |
| Jauda | 5 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 150 x 48 x 39 mm |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 40 |
| Gaismas daudzums | 240 / 400 lm |
| Krāsas temperatūra | 6500 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |




