Motora nodalījuma gaismeklis MILWAUKEE M12 UHL-0
- Paredzēts transportlīdzekļu motora nodalījuma apgaismošanai.
- Montēšanas āķi izvelkami 119–196 cm un der platām automašīnām, kā arī kravas mašīnām.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ar 4,0 Ah akumulatoru apgaismošanas laiks – 4 stundas (ar mazu jaudu) un 8 stundas (ar mazu jaudu).
TRUEVIEW™ augstas izšķirtspējas apgaismojums, optimizēta krāsu temperatūra – krāsas ļoti dabiskas.
Prožektoru iespējams pagriezt vertikāli, regulēt pozīciju un noņemt no turētāja un pielāgot pēc vajadzības.
2 apgaismošanas līmeņi.
Milwaukee® FINISHGUARD™ āķi aizsargā transportlīdzekļa apdari no skrāpējumiem.
Nerūsējošs āķis ļauj pakārt prožektoru atsevišķi no turētāja.
Alumīnija karkass nodrošina lielāko izturību.
Pret triecieniem un ķīmiskām vielām izturīga polikarbonāta lēca iztur parastos automašīnas šķidrumus.
IP 54 aizsardzības klase – gaismeklis aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 4/8 st. (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 1350/ 600 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





