LED prožektors MILWAUKEE M12 SLED-0
- TRUEVIEW™ augstas izšķirtspējas apgaismojums.
- Īpaši fokusēts gaismas stars sasniedz 650 m.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Gaismas stiprums: lielas jaudas režīmā 750 lūmeni, bet mazas jaudas režīmā – 350 lūmeni.
Lieliski der tālumā esošu objektu identifikācijai: elektrības stabu / augstsprieguma kabeļu, garu vadu, lietu vai vara cauruļu, pazemes ierīču, tiltu elementu apskatei.
Metāla korpuss un triecienizturīga polikarbonāta lēca ar gumijas vāciņu, kas aizsargā no mitruma un skarbiem apstākļiem darba vietā.
Milwaukee® projektēts reflektors: šaurs centrālais stars un plašs perifērais stars.
Ar ergonomisku gumiju pārliets rokturis ir ērtāks un stingrāk satverams.
45° ar gumiju apliets statīvs, kas paredzēts stara novirzīšanai uz augšu, kad prožektors tiek ilgi izmantots kopā ar M12™ REDLITHIUM-ION™ 2,0 Ah akumulatoru.
Ar M12™ REDLITHIUM-ION™ 4,0 Ah akumulatoru darbojas līdz 8 stundām.
Divējādas darbības poga ļauj ieslēgt uz neilgu laiku vai fiksēt, lai apgaismotu pastāvīgi.
Akumulatora enerģijas mērītājs rāda akumulatora stāvokli.
Aukliņa ap plaukstu, kas paredzēta, lai prožektors būtu drošs un pa rokai.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™.
Specifikācija
| Svars | 0,8 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 4/ 8 st. (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Tips | Prožektori |
| Gaismas daudzums | 750/ 400 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





