LED galvas prožektors AS-SCHWABE HD150
- Ar COB-LED gaismas diodi, kura apgaismo 50000 stundas.
- 2 gaismas plūsmas līmeņi.
- Regulējama galvas lente.
Apraksts
Ieslēgšanas / izslēgšanas poga.
3,7 V / 800 mAh akumulators ar uzlādes līmeņa indikatoru.
Uzlādes laiks: ~3 st., apgaismošanas – līdz 4 st.
Komplektējams ar USB lādētāju 5 V / 1 A.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora tilpums | 800 mAh |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | līdz 4 st. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP30 |
| Gaismas daudzums | 75/150 lm |
| Krāsas temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |



