Akumulatora gaismeklis MILWAUKEE M12 SAL-0
- TRUEVIEW™ augstas izšķirtspējas apgaismojums.
- Galvu iespējams pagriezt 210° vertikāli un apgriezt 270° horizontāli.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Divpadsmit lielas efektivitātes gaismas diodes lielas jaudas režīmā izdala 1400 lūmenu stipruma gaismu.
Triecienizturīga regulējama galva ar ļoti izturīgu polikarbonāta lēcu, kura iztur kritienu no 3 m augstuma.
Aizsargs aizsargā galvu un lēcu, kad gaismeklis salocīts, uzglabājot vai pārvadājot.
Izvelkams kāts, kuru var pagarināt no 0,91 līdz 1,72 m.
Kompakta pēda ar svara centru, kas atrodas zemu, triecienizturīgas nostiprinātas neilona kājiņas iztur nelabvēlīgus apstākļus darba vietā.
Divās pozīcijās iestatāmi rokturi ļauj viegli nest ar vienu roku: saspiežot svars tiek sadalīts vienmērīgi.
Gaismas indikators parāda, kad akumulators beidz izlādēties.
Specifikācija
| Svars | 3,4 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Prožektori |
| Gaismas daudzums | 1400 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









