Darba lampa SCANGRIP Mini Max 900lm
- Daudzpusīgs, kompakts un īpaši plāns.
- Paredzēts ērtai lietošanai dažādiem mērķiem.
- Nodrošina maksimālu gaismas jaudu.
Apraksts
Salocītās lampas biezums ir tikai 41 mm.
Integrēts rokturis ērtai transportēšanai.
Elastīgais roktura dizains ļauj novietot lampu jebkurā leņķī vai pakārt to, izmantojot integrēto caurumu.
Iebūvēta ārējā akumulatora funkcija ar USB izeju, lai jūs varētu uzlādēt savas mobilās ierīces jebkur un jebkurā laikā.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 4,4 Ah |
| Tips | Prožektori |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Bateriju tips | uzlādējams litija jonu akumulators |
| Gaismas daudzums | 450/900 lm |
| Standarta piederumi | 1 m USB uzlādes kabelis |
| Krāsas temperatūra | 6000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Četru nedēļu laikā pēc iegādes, reģistrējot https://www.scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form , instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 5 gadiem |
| Akumulators un lādētājs | Tikai akumulators |



