Akumulatora pārnēsājams LED prožektors AS-SCHWABE Evo4 1,5 W
- 1,5 W COB-LED spuldzīšu radītā gaismas plūsma nodrošina optimālu apgaismojumu.
- 180° leņķī pagriežams turētājs ar stipru magnētu.
- Gaismas daudzums – 125 lm.
Apraksts
2 jaudas režīmi: 50 % un 100 %.
Salokāms un 360° pagriežams pakāršanas āķis.
Ērta stiprināšana pie jostas.
100–230V / 50–60 Hz vada lādētājs.
Uzlādes laiks – aptuveni 2 st.
Apgaismošanas ilgums – aptuveni 5 st.
Krāsas temperatūra – 6000 K (dienasgaisma).
IP 65 aizsardzības klase – piemērots darbam ārā, gaismeklis aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora tilpums | 1000 mAh |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 1,5 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 125 x 63 x 46 mm (kopā ar iepakojumu) |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 65 |
| Gaismas daudzums | 125 lm |
| Krāsas temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |





