Akumulatora LED prožektors BOSCH GLI 18V-1900
- Jaudīgs LED prožektors, kas var izdalīt līdz 1900 lūmenu gaismu.
- 2 spilgtuma iestatījumi un 5 leņķa regulēšanas iestatījumi.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lieliski piemērots visas darba vietas apgaismošanai, lai būtu iespējams strādāt pat tad, kad ir satumsis.
Der visi Bosch Professional 18 V akumulatori un lādētāji.
Noliekšanās leņķis – 120°.
Trijkāja vītne – 5/8".
Maksimālais darbības laiks ar 14,4 V akumulatoru – 80 min/Ah.
Maksimālais darbības laiks ar 18 V akumulatoru – 100 min/Ah.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg (bez akumulatora) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 187 x 69 x 292 mm |
| Darbības laiks | 5,0 Ah – 8 st. |
| Tips | Prožektori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.



