Akumulatora perforators BOSCH GBH 18V-18 X Solo CT
- "ONECHUCK" - viens satvērējs, pie kura var piestiprināt SDS-plus, cilindriskos un sešstūra urbjus.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Vibrāciju kontrole, lai nomāktu pulsācijas.
Ideāli piemērots triecienurbšanai betonā, kokā un metālā.
Nepārtraukta jauda un vairāk caurumu vienā uzlādē, pateicoties nemainīgā ātruma motoram.
Paaugstināta lietotāja drošība, pateicoties "KickBack Control" funkcijai, kas novērš spēcīgu atsitienu, ja instruments pēkšņi iestrēgst.
Piemērots visiem „BOSCH Profesional" 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 17 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 4-18 mm |
| Patrona | SDS-plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 220 x 300 x 130 mm |
| Trieciena jauda | 1.5 J |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | papildu rokturis kartona kaste |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/







