Akumulatora perforators ar piederumiem MAKITA HR140DWAE1
- 2 darba režīmi: urbšana un urbšana ar triecienu.
- Regulējams ātrums.
- Griežas uz priekšu/atpakaļ.
- Gaismas diode.
- Viegla piederuma maiņa.
- Kompakts instruments, korpuss, kas samazina vibrāciju.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–850 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 14 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0-4900 tr./min |
| Trieciena jauda | 1,0 J |
| Perforatora funkcijas | 2 – urbšana, urbšana ar triecienu |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | 2 x BL1021B akumuliatorius, įkroviklis DC10SB |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



