Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX5032T
Apraksts
DDF484
| Apgriezienu skaits | 0–500/0–2000 apgr./min |
| Svars | 1,8 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 172 x 79 x 261 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
DTD153
| Apgriezienu skaits | 0–3600 min⁻¹ |
| Svars | 1,5 kg |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4-M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M16 |
DHS680
| Apgriezienu skaits | 5000 apgr./min |
| Svars | 3,3 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 350 x 170 x 238 mm |
| Zāģripas diametrs | 165 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 83 dB(A) |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 41 mm |
| Zāģēšanas leņķis | 50 ° |
DJR187
| Svars | 3,7 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 439 x 83 x 320 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Kustību skaits | 0–3000 kust./min |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Zāģēšanas dziļums | koksnē: 255 mm, caurulē: 130 mm |
DHR242
| Apgriezienu skaits | 0–950 apgr./min |
| Svars | 3,3 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 328x85x213 mm |
| Triecienu skaits | 0–4700 tr./min |
| Trieciena jauda, J | 2,0 |
| Vibrācijas līmenis | 3,5–13,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Ripzāģi / Zobenzāģis / Trīs funkciju perforatori / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 3 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis DC18RC, krepšys |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


