Akumulatora perforators MAKITA DHR243RTJ
- Viegls un kompakts 3 darba režīmu perforators.
- Kaltu var pagriezt pa 360 grādiem un tam ir 40 dažādu fiksācijas pozīciju.
- Motors bez oglītēm – vieglāks un mazāks, ilgāks darba laiks, vairāk jaudas un lielāks ātrums.
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–950 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 13,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–4700 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,0 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



