Akumulatora multifunkcionāls instruments MILWAUKEE M18 BMT-421C
Līdz 50 % ātrāks universāls akumulatora instruments griešanas un noņemšanas darbiem, kuram piemīt instrumenta ar barošanu no vada īpašības. 12 maināmi ātrumi no 12 000 līdz 18 000 apgriezienu minūtē un 3,4° svārsta kustības ļauj ar profesionālu instrumentu apstrādāt tādus materiālus kā metālu, koku un plastmasu.
Apraksts
- REDLINK™ elektronika instrumentā un akumulatorā, kas aizsargā no pārāk lielas slodzes un nodrošina vislabāko sistēmas izturību visā klasē.
- FIXTEC asmens nomaiņa neizmantojot instrumentus, ar pievienojamu universālu adapteri, kas ļauj izmantot visus konkurentu ražotos asmeņus, uzlabo produktivitāti.
- Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
- Unikālas griešanas dziļuma fiksācijas adapteris novērš iegriešanu pārāk dziļi materiālā.
- Pie maiņstrāvas vai līdzstrāvas pievienojams putekļu savākšanas komplekts nodrošina tīru darba vietu.
- Īpaši spilgta darba vietas apgaismošana ar gaismas diodi.
- Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah / 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Triecieni minūtē | 12000-18000 jud./min. |
| Vibrācija | 3,6-12,3 m/s² |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Amplitūda | 3,4° |
| Standarta piederumi | Akumulatori 1x2,0 Ah un 1x4,0 Ah, 80 min lādētājs, soma instrumentam |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






