Akumulatora trimmeris MAKITA DUR193Z
- Pagriežama trimmera spole piemērota zāliena malu pļaušanai.
- 188 mm garš viegli regulējams teleskopisks rokturis.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Mazs svars – ērta vadība.
Regulējams pļaušanas augstums.
Viegla trimmera spoles nomaiņa un montēšana.
Trimmera auklas 1,65 mm spole samazina troksni, nodrošina mazāku nolietošanos un ilgmūžīgumu.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 7800 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 86 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Griešanas platums | 260 mm |
| Auklas diametrs | 1,65 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.












