Akumulatora multifunkcionāls instruments MAKITA DTM52ZJX4
- STARLOCK MAX piederumu stiprināšana.
- Universāla lietošana: griešanai, slīpēšanai, skrāpēšanai u. tml.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piederumu nomaiņa, neizmantojot papildu atslēgu.
Kustību skaita regulēšana.
Lēnais starts, aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
Saderīgs ar putekļu nosūkšanas piederumu.
AVT (antivibrācijas sistēma) – aktīva dinamiska vibrācijas slāpēšana maksimāli samazina vibrāciju.
LED darba apgaismojums.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 2 kg |
| Stiprinājums | Starlock Max |
| Trokšņa līmenis | 76 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Abrazīvā papīra izmēri | 93 x 93 x 93 mm |
| Triecieni minūtē | 10000-20000 kust./min |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Amplitūda | 3,6° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










