Akumulatora multifunkcionālais instruments MAKITA DTM51Z bez akumulatora un lādētāja
Lēnais starts. Ātruma regulēšana. Kustību amplitūda: 3,2°. Baterijas uzlādes līmeņa indikators. Ergonomisks gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000–20000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 4,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Abrazīvā papīra izmēri | 93 x 93 x 93 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 324x80x126 mm |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



