Teleskopisks rokturis ar piederumiem EGO Power+ PPCX1000
- Iekļauts teleskopiskais rokturis PPX1000, dzīvžogu šķēres PTX5100 un augstais griezējs PSX2500.
- Viegla un ātra pievienošana bez instrumentiem.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jaudīgs, bezoglīšu motors.
Izturīga alumīnija teleskopiskā vārpstas konstrukcija.
Divas vadības pogas ērtai lietošanai.
51 cm garš, lāzera griezuma, ar dimantu pārklāts divvirzienu darbības dzīvžogu šķēres asmens.
Ātrgaitas zāģa asmens lielais ātrums nodrošina efektīvu darbu.
Augstuma griezēju var noliekt no 0° līdz 180°, lai sasniegtu pat grūti aizsniedzamas vietas.
6 dzīvžogu šķēres griešanas leņķa pozīcijas un 90° sānu rotācija.
EGO Power+ akumulatora un lādētāja izvēles ceļvedis
| Akumulators | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar šķērēm | 65 min. | 95 min. | 120 min. | 210 min. | 260 min. |
| Darbības laiks ar vienu uzlādi, izmantojot motorzāģi | 110 griezumi* | 182 griezumi* | 231 griezumi* | 379 griezumi* | 455 griezumi* |
| Uzlādes laiks ar CH5500E lādētāju | 30 min. | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. |
| Uzlādes laiks ar CH2100E lādētāju | 50 min. | 80 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. |
*aprēķināts, griežot 10x10 cm biezu koka sagatavi
Specifikācija
| Svars | 3,5 (rokturis) / 2,3 (šķēres) / 2,2 (zāliena pļāvējs) |
| Garums | 172 - 400 cm |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Asmens garums | 51 cm |
| Lentes garums | 25 cm |
| Ķēdes veids | Oregon 90PX040X |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres / Akumulatora trimmeri |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








