Akumulatora trimmeris MAKITA DUR192LRT
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniska bremze drošībai.
- Elektroniskā divu ātrumu izvēle.
Apraksts
Aizsardzība pret pārslodzi.
Lēnā starta funkcija.
Ērts cilpas rokturis.
Izmanto tikai ar neilona auklas griešanas galviņu.
Specifikācija
| Svars | 3,0 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Standarta piederumi | 18V 5,0 Ah akumulators, DC18RC ātrais lādētājs, 4mm sešstūra atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






