Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA LM004GZ 40V MAX XGT
- Nodrošināta labāka griešanas veiktspēja.
- Viegli lietojams, regulējams rokturis.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Vienkārša pļaušanas augstuma regulēšana.
Asmens leņķis ir vērsts uz leju, uz pļāvēja priekšpusi, lai izvairītos no dubultas griešanas un samazinātu pļāvēja slodzi un enerģijas patēriņu.
Zāles savākšanas tvertne ar plastmasas vāku.
Kompakta uzglabāšana vertikālā pozīcijā uz pļāvēja korpusa.
Specifikācija
| Svars | 16,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 3800 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Konteinera tilpums | 50 L |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 43 cm |
| Pļaušanas metodes | Savākšana / Mulčēšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



