Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA DLM382Z
- Viegls klusas darbības zāles pļāvējs ar lodīšu gultņiem.
- Regulējams pļaušanas augstums.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots zemes gabaliem līdz 300 m².
XPT – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Papildus iegādājoties mulčēšanas piederumu, iespējams mulčēt zāli.
36 V instruments darbojas ar diviem secīgi savienotiem 18 V akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 16,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 3700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V / 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 40 l |
| Augstuma regulācija | 13 pozīciju |
| Griešanas augstums | 20-75 mm |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 38 cm |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


