Akumulatora zāles pļāvējs EGO Power+ Select X Cut LM2135E-SP 52cm
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Ideāli piemērots lielu platību pļaušanai.
- Automātiska optimāla griešanas ātruma iestatīšana.
Apraksts
Integrēti LED priekšējie lukturi ļaus pļaut zālienu jebkurā diennakts laikā.
Regulējams roktura augstums – trīs pozīcijas.
Septiņas pļaušanas augstuma pozīcijas: 25 / 32 / 40 / 51 / 64 / 77 / 90 mm.
Īpaši liela tilpuma (70 l) zāles savācējs.
Lieli riteņi nodrošina labu mobilitāti.
EGO Power+ akumulatoru un lādētāju izvēles gids
| Akumulators | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Ar vienu uzlādi nopļaujamā platība | 333 m² | 666 m² | 1000 m² | 1333 m² |
| Uzlādes laiks ar CH5500E lādētāju | 30 min | 40 min | 60 min | 70 min |
| Uzlādes laiks ar CH2100E lādētāju | 50 min | 100 min | 145 min | 190 min |
Specifikācija
| Svars | 26 kg |
| Apgriezienu skaits | 2700 - 3000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 0,61 m/s² |
| Darba ātrums | 0,4–1,4 m/s (1,4–5 km/h) |
| Trokšņa līmenis | 80 LpA / 90 LwA |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 7,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 70 l |
| Augstuma regulācija | 7 pozīcijas |
| Griešanas augstums | 25–90 mm |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 52 cm |
| Standarta piederumi | 7,5 Ah akumulators un ātrais lādētājs |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.










