Akumulatora zāles pļāvējs LM001CZ ar pašgājēja funkciju
- Ar mulčēšanas un sānu izmešanas funkciju.
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Piederums: mugursoma-akumulators MAKITA PDC1200A02.
Apraksts
Ar pašgājēja funkciju, ļoti kluss zāles pļāvējs, kas paredzēts zālienam līdz 6900 m² (izmantojot ar PDC1200A2 akumulatoru).
Lēnā starta funkcija.
Samazinoties slodzei, motora apgriezieni tiek automātiski samazināti.
Izturīgs korpuss no tērauda.
Ar sviru regulējams pļaušanas augstums.
Regulējams ātrums.
Specifikācija
| Svars | 42,1 kg |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 70 l |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Izmešana sānos |
| Funkcionālums | Pašgaitas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Tikai akumulators |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


