Akumulatora zāles pļāvējs EGO Power+ LM1903E-SP, 47cm
- Pašgājējs zāles pļāvējs, kas lieliski piemērots platību pļaušanai līdz 800 m².
- Funkcijas: mulčēšana (ar papildu ABP1900 mulčēšanas komplektu) un savākšana.
- Regulējams ātrums.
Apraksts
Bezoglīšu motors.
Par 30 % klusāks nekā benzīna zāles pļāvēji.
Kompakti saliekams ‐ ērti transportēšanai vai vertikālai uzglabāšanai.
Ergonomisks regulējams rokturis ‐ trīs pozīcijas.
LED apgaismojums ļauj pļaut zālienu jebkurā diennakts laikā.
Regulējams rokturis ‐ trīs pozīcijas.
Septiņas pļaušanas augstuma pozīcijas: 20 / 27 / 35 / 45 / 58 / 70 / 80
| Akumulators | Pļaušanas laukums (ar vienu uzlādi) |
| 2,5 Ah | līdz 400 m² |
| 4,0 Ah | līdz 600 m² |
| 5,0 Ah | līdz 900 m² |
| 6,0 Ah | līdz 1000 m² |
| 7,5 Ah | līdz 1250 m² |
| 10,0 Ah | līdz 1650 m² |
| 12,0 Ah | līdz 2000 m² |
Specifikācija
| Svars | 25 kg |
| Apgriezienu skaits | 2850 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,36 m/s² |
| Darba ātrums | 0,6–1,4 m/s (2,2–5,0 km/h) |
| Trokšņa līmenis | 80 LpA / 95 LwA |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 55 l |
| Augstuma regulācija | 7 pozīcijas |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 47 cm |
| Standarta piederumi | 5,0 Ah akumulators, ātrais lādētājs CH5500E |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Akumulatoram – 36 mēn. fiziskām pers., 24 mēn. juridiskām pers. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.











