Akumulatora trimmeris EGO Power+ ST1610E-T 40cm Line IQ
- Vienkārša montēšana, ieliekot auklu pļaušanas spolē un piespiežot pogu.
- Jaudīgs, bez trokšņa, kņadas un dūmiem.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Teleskopisks kāts nodrošina ērtu izmantošanu.
40 cm pļaušanas platums nodrošina produktīvāku pļaušanu.
Divas ātruma izvēles.
Izmantojama 2,4 mm biezuma trimmera aukla.
Piemēroti visi EGO 56 V ARC Lithium akumulatori.
Automātiska auklas satīšanas sistēma Powerload.
Automātiska auklas garuma uzturēšanas sistēma Line-IQ nodrošina nepārtrauktu darbu. Trimmera galvā ir inovatīvi automātiski sensori – aukla automātiski tiek pagarināta.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3500-5500 aps./min. |
| Garums | 184 cm |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Griešanas platums | 40 cm |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








