Akumulatora dzīvžoga šķēres EGO Power+ HT2600E 66cm
- Divkārša asmens darbība – ātra, precīza un tīra griešana.
- Lielas izturības, izturīgs un viegls asmens.
- Tiek pārdotas bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piecu pozīciju, 180° leņķī rotējošs rokturis nodrošina lielisku vadību.
Motors bez oglītēm.
Atstarpe starp asmeņiem – 30 mm.
Asmeņu zobu dziļums – 20 mm.
Specifikācija
| Svars | 3,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 3400 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,4 m/sek² |
| Trokšņa līmenis | 94 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Triecieni minūtē | 3400 jud./min. |
| Darbības laiks | 2,5 Ah - 60 min., 4,0 Ah - 90 min., 5,0 Ah - 120 min., 6,0 Ah - 145 min., 7,5 Ah - 180 min., 10,0 Ah - 240 min., 12,0 Ah - 270 min. |
| Asmens garums | 66 cm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.





