Akumulatora pūtējs MILWAUKEE M12 BBL-0
- Kompakts lapu pūtējs – lieliski iztīra netīrumus un gružus šaurās vietās.
- Jaudas regulācija: 2 ātruma iestatījumi.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Der visi MILWAUKEE® M12™ akumulatori.
Komplektācija: pagarināmais uzgalis (25,5 cm) un uzgaļu caurulītes.
Ļoti viegls, ērts un kompakts noņemamā uzgaļa dēļ.
Jaudīgs motors var ģenerēt līdz 4,81 m³/min gaisa plūsmu 177 km/st. ātrumā.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg (ar akumulatoru) |
| Garums | 380 mm (bez uzgaļa) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Izpūstā gaisa plūsma | 0–3,5 m³/min (0–128 km/h), 0–4,9 m³/min (0–177 km/h) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Gaisa ātrums | 0 - 177 km/h |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








