Akumulatora lapu pūtējs EGO Power+ LB7650E
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Regulējams ātrums un turbo funkcija.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Turbo režīmā gaisa plūsma sasniedz pat līdz 1300 m³/h.
Viegls un kompakts.
EGO Power+ akumulatoru izvēles gids
| Mazs ātrums | Vidējs ātrums | Turbo funkcija | |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 2,5 Ah akumulatoru | līdz 30 min | līdz 13 min | - |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 4,0 Ah akumulatoru | līdz 120 min | līdz 20 min | līdz 14 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 5,0 Ah akumulatoru | līdz 150 min | līdz 25 min | līdz 17 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 7,5 Ah akumulatoru | līdz 225 min | līdz 37 min | līdz 26 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 10,0 Ah akumulatoru | līdz 300 min | līdz 50 min | līdz 34 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 12,0 Ah akumulatoru | līdz 360 min | līdz 60 min | līdz 40 min |
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Vibrācijas līmenis | 0,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 83/98 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 1300 m³/h |
| Standarta piederumi | Antgaliai |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Gaisa ātrums | 313 km/h |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.


