Akumulatora pūtējs MAKITA UB001CZ
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Piemērots izmantošanai ar Makita PDC tipa mugursomu-akumulatoru.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Regulējams pūšanas ātrums.
„Wet Guard” / IPX4 – aizsargāts no lietus.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











