Akumulatora lapu pūtējs MAKITA DUB184RT
- Viegls un kompakts.
- Regulējama gaisa plūsma – 3 pozīcijas.
- Motors bez oglītēm.
Apraksts
Ideāli der lapu vai citu vieglu atkritumu nopūšanai no bruģa, zāles un dzīvžoga.
Lielisks instruments darbam dzīvojamajos rajonos, parkos un atpūtas zonās.
Izmantojot 18 V LXT 6,0 Ah akumulatoru, ar vidējo ātrumu darbojas līdz 26 minūtēm.
Specifikācija
| Svars | 3,0 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 45 min |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Standarta piederumi | 5,0 Ah 18V akumuliatorius, greitasis įkroviklis DC18RC, prailginimo vamzdis DUB362 197889-6, plokščias antgalis DUB362 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




