Akumulatora ķēdes zāģis EGO Power+ CSX3000, 30cm
- Mazs vibrācijas un trokšņa līmenis, un nulles emisiju daudzums.
- Motors bez oglītēm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Automātiska ķēdes ieeļļošana.
Unikāla drošības sistēma aptur motoru, ja rodas atsitiens, tā samazinot ievainojumu risku.
Savietojams ar 30 cm – 40 cm sliedēm.
Iemontēti akumulatora uzlādes un eļļas līmeņa indikatori.
Arc-Lithium akumulatora tehnoloģija – ķēdes zāģis sasniedz ļoti lielu griezes momentu un ķēdes ātrumu, un ar vienu uzlādi var darboties ilgu laiku.
EGO Power+ akumulatoru un lādētāju izvēles gids
| Akumulators | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vienas uzlādes darbības laiks | līdz 130 zāģējumiem | zāģējumiem | līdz 390 zāģējumiem | līdz 520 zāģējumiem |
| Uzlādes laiks ar CH5500E lādētāju | 30 min | 40 min | 60 min | 70 min |
| Uzlādes laiks ar CH2100E lādētāju | 50 min | 100 min | 145 min | 190 min |
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | 1,7/2,21 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 88/98 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes ātrums | 20 m/s |
| Lentes garums | 30 cm |
| Ķēdes veids | AC1200 |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 200 ml |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.





