Akumulatora lapu pūtējs HiKOKI RB36DA
- Viegli kopjams un ilgi kalpojošs bezoglīšu motors.
- 4 ātrumi un turbo režīms.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ļoti viegls un ērts.
Ērts ar gumiju pārklāts rokturis.
Ar stiprinājumu siksnām.
Specifikācija
| Svars | 2,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–24000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | <2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 940 x 267 x 242 mm |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Izpūstā gaisa plūsma | 0–11,3 (13,3) m³/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Gaisa ātrums | 45 (53) m/s |
| Akumulators un lādētājs | Nav |




