Akumulatora dārza šķēres FELCO 834W
- Lieliski piemērots koku kopšanai un dārza darbiem.
- Viegla resnu zaru griešana.
- Ergonomisks dizains.
Apraksts
Maksimālais griešanas diametrs 34 mm.
Specifikācija
| Svars | 980 g |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V |
| Akumulatora tilpums | 3,0 Ah |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 250 x 18,5 mm |
| Asmens garums | 73 mm |
| Tips | Akumulatora sekators |
| Standarta piederumi | 2 x akumulatori, 2 pozīciju lādētājs, pagarinātāja kabelis, asinātājs, skrūvgriezis, 12 mm T-veida atslēga, futrālis, smērviela. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt





