Akumulatora lapu pūtējs EGO Power+ LB6700E
- Regulējama plūsmas vadība.
- Turbo režīmā plūsma sasniedz līdz 1138 m³/h.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jaudīgs un efektīvs.
Komplektācijā ir divi papildu uzgaļi.
EGO Power+ akumulatoru izvēles gids
| Mazs ātrums | Vidējs ātrums | Turbo funkcija | |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 4,0 Ah akumulatoru | līdz 140 min | līdz 25 min | līdz 13 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 5,0 Ah akumulatoru | līdz 200 min | līdz 30 min | līdz 15 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 6,0 Ah akumulatoru | līdz 240 min | līdz 36 min | līdz 18 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 7,5 Ah akumulatoru | līdz 300 min | līdz 45 min | līdz 23 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 10,0 Ah akumulatoru | līdz 400 min | līdz 60 min | līdz 30 min |
| Vienas uzlādes darbības laiks ar 12,0 Ah akumulatoru | līdz 480 min | līdz 72 min | līdz 36 min |
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 1,3 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91–101 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 1138 m³/h |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Gaisa ātrums | 80 m/s |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.







