Akumulatora lapu pūtējs EGO power+ LBX1000
- Regulējams ātrums + turbo režīms.
- Pat 32 N pūšanas spēks.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Iemontēts LED apgaismojums, lai arī tumsā būtu iespējams strādāt.
Integrēts LCD ekrāns, kurā iespējams reāllaikā redzēt akumulatora uzlādes līmeni un darbības režīmu.
PRO X sērija.
Iemontēts Bluetooth savienojums, tāpēc arī attālināti varēsiet novērot akumulatora tilpumu un instrumenta darbību.
IPX5 drošības klase ļauj strādāt arī lietus laikā.
Ievērojami klusāks un ekoloģiskās nekā benzīna instruments – nav jāsatraucas par izplūdes gāzēm un benzīna tvaikiem.
Instrumentu rekomendējams izmantot reizē ar EGO Power+ BACKPACK.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 1700 m³/h |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Gaisa ātrums | 67 m/s (maksimālais) |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.





