Zāliena robots HUSQVARNA Automower 430V Nera Epos
- Ideāli piemērots lieliem zālieniem līdz 4800 m².
- Bezvadu instalācija.
- Nodrošina stabilu kustību uz nogāzes līdz 50%.
Apraksts
Husqvarna EPOS™ ļauj izveidot virtuālas zāliena robežas bez fiziskiem vadiem.
Mākslīgā intelekta kamera ir izstrādāta, lai atklātu un droši izvairītos no objektiem.
Satelīta EPOS™ sistēma sasniedz 2 - 5 cm precizitāti.
Pilna robota kontrole, izmantojot Automower® Connect lietotni.
Robots saņem labojošus datus no Husqvarna Cloud, lai nodrošinātu precīzu navigāciju.
Visā zālienā ir nepieciešams mobilais vai Wi-Fi savienojums.
Ja saziņa nav iespējama, var izmantot EPOS™ RS1 atsauces staciju, kas darbojas bezsaistē un nodrošina 2-3 cm precizitāti.
Integrēta MI kamera nosaka cilvēkus, dzīvniekus, rotaļlietas un citus šķēršļus.
Sistēma pielāgojas objekta tipam un droši izvairās no tā.
Kamera darbojas gan dienā, gan naktī, izmantojot infrasarkano starojumu.
Sistēma palīdz aizsargāt savvaļas dzīvniekus un novērst robota bojājumus.
Ir iespējams izvēlēties zāles pļāvēja rakstu: lentu, šaha galdiņu, trīsstūrveida vai dabisko “paklāju” pļaušanu.
Iebūvēta GPS navigācija.
Pļaušanas augstums ir elektroniski regulējams.
Ir iespējams izveidot darba zonas ar individuāliem iestatījumiem.
Var izveidot pagaidu izvairīšanās zonas.
Kad lietotnē ir iestatīta GeoFence zona, tiek saņemti paziņojumi par robota pārvietošanu ārpus noteiktajiem ierobežojumiem.
Patentētā atvienotā priekšējā ass nodrošina labāku vadāmību.
Automātiski atpazīstami šauri koridori.
Spirālveida un punktveida griešana augstai zālei.
Robots automātiski pielāgojas laika apstākļiem.
Darbs tiek pārtraukts salā, lai aizsargātu zālienu.
Lietošanas laikā tiek garantēta nulle CO₂ emisiju.
Programmatūras atjaunināšana tiek veikta attālināti.
Izvēloties zāliena robotu, ir svarīgi ņemt vērā trīs faktorus: zāliena lielumu, darba stundas un reljefa sarežģītību. Izmantojot izvēles ceļvedi, jūs varat viegli un vienkārši izvēlēties vispiemērotāko Husqvarna Automower® pļāvēju robotu.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka robota pļāvēja darbībai ir ieteicama uzstādīšana. Iegādājoties mūsu veikalos, lūdzu, jautājiet par uzstādīšanas pakalpojumiem.
Specifikācija
| Svars | 15 kg |
| Trokšņa līmenis | 56 db(A) |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 50 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 75 x 54 x 28 mm |
| Darbības laiks | 95 min. |
| Pļaušanas platība | 4800 m² |
| Griešanas augstums | 20–60 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 24 cm |
| Aizsardzības klase | IPX5 |
| Standarta piederumi | Įkrovimo stotelė, 6 x papildomi peiliai, maitinimo blokas, 10 m žemos įtampos kabelis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | nRTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 50% |
| Viedā kamera | Jā |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








