Zāles robots SEGWAY Navimow CM120 Terranox AWD
- Ieteicams lietošanai zālājos līdz 12 000 m².
- CM120 AWD modelis darbojas bez kontūras kabeļiem.
- „AWD" Pilnpiedziņas sistēma apvienojumā ar dubulto piekari var viegli pārvarēt sarežģītu reljefu, bedres, akmeņainas takas vai koku saknes.
Apraksts
"Navimow Terranox" ir paredzēts liela mēroga komerciālai zālienu kopšanai, piemērots lietošanai stadionos, golfa laukumu zonās, pilsētas parkos un citās zaļajās zonās, biznesa centros, uzņēmumos un iestādēs.
Uzlabota "nRTK (tīkla RTK)" GNSS sistēma, kas ļauj strādāt pilnībā bez fiziskiem robežvadiem un bāzes antenām.
Nodrošina uzlabotu, efektīvu un videi draudzīgu pļaušanu, kas samazina darbaspēka izmaksas, ekspluatācijas izmaksas un palīdz uzturēt nemainīgu zāliena kvalitāti sarežģītos apstākļos.
Pateicoties uzlabotajai pilnpiedziņas sistēmai, "Terranox" pārliecinoši brauc pa nelīdzenām virsmām, nelīdzeniem ceļiem un nogāzēm līdz pat 84% (40°) slīpumā , saglabājot saķeri un stabilitāti, nebojājot zālienu.
VisionFence (360° RGB kamera + ToF) šķēršļu atpazīšanas sistēma nosaka vairāk nekā 200 objektus un droši ap tiem pārvietojas.
"GeoSketch" 3D kartes ļauj reāllaikā redzēt un intuitīvi pielāgot zāliena robežas.
Augstas kvalitātes griešanas asmeņi nodrošina vienmērīgu un vienveidīgu pļaušanu visu veidu zālei.
"Terranox" darbojas ārkārtīgi klusi – tikai 68 dB(A), tāpēc to var lietot naktī, netraucējot apkārtējos.
Regulējams griešanas augstums no 20 līdz 100 mm.
Kontrolējiet līdz pat 120 zonām , tostarp aizliegtās zonas un detalizētus grafikus.
Viedā aizsardzība pret zādzībām: ja robots tiek pārvietots vai pacelts, jūs nekavējoties saņemat brīdinājumu savā tālrunī.
Lietus sensors uzrauga laikapstākļus, automātiski pielāgo darbību un atgriežas uzlādes stacijā, kad laika apstākļi pasliktinās.
Atbilst IP66 standartam, padarot to putekļu un ūdens izturīgu.
Saderīgs ar "Amazon Alexa" un "Google Home", lai jūs varētu sākt vai pārtraukt griešanu ar balss palīdzību.
Ar "Navimow" lietotni varat attālināti vadīt robotu, mainīt iestatījumus, uzraudzīt statusu un skatīt kartes.
Specifikācija
| Svars | 29,57 kg |
| Trokšņa līmenis | 68 dB(A) |
| Akumulatora tilpums | 20 Ah |
| Uzlādes laiks | 145 min. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 851 × 610 × 351 mm |
| Pļaušanas platība | 12000 m² |
| Griešanas augstums | 20-100 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 430 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Papildu garantijas informācija | Akumulators – 12 mēneši fiziskām un juridiskām personām |
| Navigācija | nRTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Jā |
| Slīpums | 84% |
| Viedā kamera | Jā |








