Zāliena robots EGO Power+ RM4000
- Piemērots zālienam līdz 4000 m².
- Pieveic pat 50 % (26,6°) uzkalnes.
- Ar 3 paceļamiem asmeņiem un 15 pozīcijām, 5 mm regulējamu pļaušanas augstumu.
Apraksts
Lieliski piemērots lielākam zālienam.
Nodrošināta droša un vienmērīga pļaušana.
Ar vienu uzlādi nepārtraukti darbojas 175 min.
Uzlādējams 60 min laikā.
3 paceļami asmeņi – darbs ir drošs, palīdz izvairīties no akmeņiem un zālē paslēptiem priekšmetiem.
Iespējama vadība viedtālrunī, izmantojot mobilo lietotni „EGO Connect”. Mobilajā lietotnē iespējams regulēt pļaušanas grafiku, kā arī saņemt paziņojumus par robota stāvokli vai tehniskās apkopes nepieciešamību.
Vidējais enerģijas patēriņš – 23,2 kWh/mēn.
Enerģijas patēriņš pļaušanas laikā – 36 W ±20 %.
Maksimālais slīpums, kur iespējams klāt kontūras kabeli – 20 % (11,3°).
Minimālais iespējamais ceļa sašaurinājums – 60 cm.
Maksimālais attālums līdz kontūras kabelim – 40 m.
Specifikācija
| Svars | 15,1 kg (bez uzlādes stacijas) |
| Trokšņa līmenis | 58 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 24 V |
| Akumulatora tilpums | 10,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 110 min. |
| Jauda | 147 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 723 x 570 x 296,6 mm |
| Darbības laiks | 240 min |
| Pļaušanas platība | 4000 m² |
| Griešanas augstums | 20-90 mm |
| Tips | Instalācija ar vadiem |
| Temperatūra | No -15 °C līdz +55 °C (darbam un lādēšanai), no -40 °C līdz +70 °C (uzglabāšanai) |
| Griešanas platums | 24 cm |
| Kabeļa garums | 10 m (zemsprieguma kabeļa), 1000 m (maksimālais kontūras kabeļa) |
| Elektrības spriegums | 100-240 V |
| Aizsardzības klase | IPX5 (zāliena robota), IPX4 (uzlādes stacijas), IP56 (korpusa) |
| Standarta piederumi | Uzlādes stacija, uzlādes stacijas stiprināšanas nagliņas, barošanas vads, 3 x pļaušanas asmeņi |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 mēneši zāliena robotam, 24 mēneši akumulatoram |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 mēneši akumulatoram |
| Navigācija | Robežvadu |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 50% |
| Viedā kamera | Nē |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








