Zāliena robots EGO Power+ RM2000
- Piemērots zālienam līdz 2000 m².
- Pieveic 50 % (26,6°) uzkalnes
- Ierīkota viedā GPS navigācija.
Apraksts
Izmantojami trīs asmeņi lieliskai zāles nopļaušanai.
24 cm pļaušanas platums.
Integrēts skārienjutīgs ekrāns, ar kuru iespējams izveidot grafiku un regulēt iestatījumus.
Iespējams pieslēgties ar mobilo lietotni „EGO Connect” un zāliena robotu vadīt, kā arī novērot, izmantojot savu viedierīci.
Vieda GPS navigācija aizsargā zādzības gadījumā.
Ir lietus sensori, kuri aizsargā zāliena robotu no iespējamiem bojājumiem.
Pļaušanas laikā automātiski pielāgo pļaušanas augstumu.
Specifikācija
| Svars | 15,1 kg |
| Trokšņa līmenis | 58 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 24 V |
| Akumulatora tilpums | 10,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 110 min. |
| Jauda | 147 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 723 x 570 x 296,6 mm |
| Darbības laiks | 240 min |
| Pļaušanas platība | 2000 m² |
| Griešanas augstums | 20-90 mm |
| Tips | Instalācija ar vadiem |
| Temperatūra | -15°C līdz +55°C (darbība un uzlāde), -40°C līdz +70°C (uzglabāšana) |
| Griešanas platums | 24 cm |
| Kabeļa garums | Maksimālais kontūras kabeļa garums 1000 m |
| Elektrības spriegums | 100-240 V |
| Aizsardzības klase | IPX5 (zāliena robots), IPX4 (uzlādes stacija), IP56 (korpuss) |
| Standarta piederumi | Uzlādes stacija, uzlādes stacijas stiprinājuma kniedes, strāvas vads, 3 x griešanas asmeņi |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 mēneši robotam un akumulatoram |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 mēneši robotam un akumulatoram |
| Navigācija | RTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 50% |
| Viedā kamera | Jā |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








