Akumulatora trimmeris MAKITA DUR369AZ
- Motors bez oglītēm.
- Regulējams ātrums.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Galvas pagriešanas funkcija ļauj notīrīt zāli, kas aptinusies asmenim.
Elektriska motora bremze.
XPT – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Specifikācija
| Svars | 6,6 kg |
| Stiprinājums | M10 x 1,25 LH |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 90 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Roktrura tips | U formas |
| Vārpsta | 25,4 mm |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.














