Akumulatora ķēdes zāģis MAKITA UC016GZ 40V MAX XGT
- Akumulatora ķēdes zāģis profesionālai lietošanai.
- Bezoglīšu motors un liels ķēdes ātrums.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts intensīvam darbam.
Bezsuku motors nodrošina augstu veiktspēju, ilgāku kalpošanas laiku un mazāku apkopi.
Ķēdes ātrums sasniedz līdz 24,7 m/s.
Zāģis ir aprīkots ar toolless ķēdes spriegojuma regulēšanu.
Regulējama automātiskā ķēdes eļļošanas sistēma un augsta eļļas ietilpība ļauj strādāt ilgāk bez pārtraukumiem.
Instrumentam ir galvenais slēdzis ar automātisku izslēgšanu.
EXtreme Protection Technology (XPT) izmantošana aizsargā pret putekļiem un mitrumu.
Zāģis ir piemērots celtniecības, dārzkopības un lauku darbiem.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Garums | 400 mm |
| Vibrācijas līmenis | 5,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 445 x 234 x 275 mm |
| Posmu skaits | 64 |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 260 ml |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 0,325" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pagarinātā garantija līdz 36 mēnešiem ir derīga 30 dienu laikā no iegādes datuma, reģistrējoties vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu servisa centrā. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










