Akumulatora ķēdes zāģis EGO Power+ CS2000E 50cm
- Paredzēts izmantošanai mājsaimniecībā.
- Lieliski der resnu zaru un baļķu līdz 50 cm zāģēšanai.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Nodrošināts līdzsvars darba laikā un ērta vadība.
Ekrānā iespējams redzēt akumulatora uzlādes līmeni un ātruma iestatījumus.
Specifikācija
| Svars | 5,9 kg (ar ķēdi) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 950 x 230 x 280 mm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
| Sliedes ātrums | 25 m/s |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.



