Akumulatora dzīvžoga šķēres DUH604SZ
- Jaudīgas un īpaši manevrētspējīgas akumulatora dzīvžoga šķēres ar vienpusējiem asmeņiem.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Profesionālas, 3 ātrumu akumulatora dzīvžoga šķēres ar patstāvīga ātruma kontroli, kā arī ar reversa funkciju raitam darbam.
Klusa darbība.
Speciāli, ieliekti, mazākas berzes asmeņi taupa akumulatora enerģiju, kā arī darbojas ilgāk.
Komplektējams ar skaidu savācēju.
Specifikācija
| Svars | 3,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Asmens garums | 600 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










