Akumulatora dzīvžoga šķēres EGO Power+ HTX6500E 65cm
- gari, ar lāzeru izgriezti, ar dimanta pārklājumu pārklāti abpusēji asmeņi.
- Īpaši jaudīgs motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Professional-X sērijas akumulatora dzīvžoga šķēres ir saderīgas ar mugursomu akumulatoru.
3200 kust./min ļauj veikt vieglus, precīzus un tīrus griezumus.
Regulējams ātrums.
Maksimālam komfortam un kontrolei – unikāls roktura dizains, kas ļauj viegli pāriet no horizontālās griešanas uz vertikālo griešanu.
Elektroniska bremze nodrošina maksimālu drošību tikko pieskaroties palaišanas pogai.
Asmeņu gali aizsargāti pret bojāšanos, pieskaroties sētai vai sienai.
Attālums starp asmens zobiem – 33 mm.
Asmens zobu dziļums – 20 mm.
| Akumulators | BAX1500 | |
| Darbības laiks | 420 min | |
| Uzlādes laiks ar CHX5500E lādētāju | standarta režīmā | 420 min |
| ātrajā režīmā | 210 min | |
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg |
| Vibrācijas līmenis | 3,2 / 3,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 80 / 90,1 dB(A) |
| Triecieni minūtē | 3200 kust./min |
| Asmens garums | 65 cm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.











