Dzinējs KOHLER XT775 25mm
- Dzinējs zāles pļāvējiem.
- Viegla palaišana.
- Kompakts dizains.
Specifikācija
| Svars | 11,3 kg |
| Griezes moments | 10,5 Nm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1,4 L |
| Cilindru darba tilpums | 173 cc |
| Degvielas veids | benzīns |
| Kloķa vārpstas izmēri | 25x80 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


