Dzinējs KOHLER XT675 22mm
- Dzinējs zāles pļāvējiem.
- Viegla palaišana.
- Kompakts dizains.
Specifikācija
| Svars | 9,9 kg |
| Griezes moments | 9,5 Nm |
| Cilindru darba tilpums | 149cc |
| Degvielas veids | benzīns |
| Cilindru skaits | 1 |
| Kloķa vārpstas izmēri | 22x80 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |



