Palešu ratiņi-pacēlājs YALE Silverline HU 25-115 TS VG/PA
Ļoti ērts un ergonomiska dizaina rokturis, kuru iespējams pagriezt 210° leņķī pa kreisi/labi. Priekšējie riteņi ir gumijoti. Gala riteņi no poliamīda.
Specifikācija
| Svars | 75 kg |
| Celšanas jauda | 2,5 t |
| Celšanas augstums | 115 mm |
| Kopējais garums | 1535 mm |
| Vadīšanas/slodzes riteņu materiāls | gumija/poliamīds |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 200x50 / 82x70 |
| Riteņu skaits priekšpusē/aizmugurē | 2/4 |
| Pacelšanas rokturu augstums | 1200 mm |
| Sliežu garums | 1150 mm |
| Temperatūras amplitūda | -10 °C - +50 °C |
| Sliežu platums | 160 mm |
| Sliežu augstums | 45 mm |
| Kopējais sliežu platums | 540 mm |
| Apgriešanas rādiuss | 1330 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



