Palešu ratiņi HU 25-90 TP VG/PUR YALE
Palešu ratiņu īss modelis. Lai apgrieztos, vajag mazāk platības.
Specifikācija
| Svars | 76 kg |
| Celšanas jauda | 2,5 t |
| Celšanas augstums | 115 mm |
| Vadīšanas/slodzes riteņu materiāls | gumija / poliuretāns |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 200x50 / 82x70 mm |
| Riteņu skaits priekšpusē/aizmugurē | 2/4 |
| Pacelšanas rokturu augstums | 1200 mm |
| Sliežu garums | 900 mm |
| Sliežu platums | 160 mm |
| Kopējais sliežu platums | 540 mm |


