Ūdens sūknis KOHLER TR2.35H C5
Apraksts
Piemērots periodiskai vai intensīvai lietošanai.
Specifikācija
| Svars | 31 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 468 x 362 x 398 mm |
| Pieslēgšana | 50 mm |
| Degvielas patēriņš | 0,9 l/st. |
| Sūknēšanas augstums | 8 m |
| Celšanas augstums | 8 m |
| Maksimālais cieto piemaisījumu izmērs | līdz 8 mm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 3,1 l |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Motora tips | Honda GX 120_C5 OHV |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt



